Czyszczenie skóry

Leather Expert oferuje wysoce skuteczne i bezpieczne środki do czyszczenia i pielęgnacji skór, dopasowane do różnych problemów.

Produkty Leather Expert z pewnością staną się nieocenione i niezbędne w Twojej firmie i domu. Są to przebadane w najlepszych europejskich laboratoriach preparaty do czyszczenia tapicerki samochodowej, meblowej i odzieży skórzanej.Skóra w naszym samochodzie powinna być czyszczona przynajmniej raz na kwartał aby zachować naturalną strukturę oraz przedłużyć jej żywotność. W gamie produktów Leather Expert znajdują się delikatne środki do czyszczeniaLeather Cleaner oraz pianki do czyszczeniaLeather Mousse. Natomiast do ciężkich wieloletnich zabrudzeń stworzyliśmy najbardziej skuteczny produkt czyszczący Leather Strong Cleaner.

Konserwacja skóry

Istnieje wiele odmian skór, jednak każdą z nich powinno się chronić i poddawać procesom konserwacji. Istotnym elementem podczas procesów kosmetycznych naszej tapicerki czy galanterii jest jej prawidłowa konserwacja. Jeżeli materiał jest często eksploatowany warto chronić go za pomocą impregnacji tłuszczowej. Dobrze sprawdzają się produkty na bazie naturalnych olejków i wosków. Takie cechy posiada odżywka do skór Leather Conditioner

W przypadku skóry starych i wysuszonych oferujemy środek do zmiękczenia Leather Softener zapobiega on dodatkowo kurczeniu się skóry. Zwiększa ona elastyczność i miękkość materiału, jak i wspomaga jej naturalną wodoodporność.

Shopping Cart